KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11234033
nr 1123 4033
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Brunkebergs Torg, 25/85, signerad -73, motivet: 33x50
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:28:49
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén